Pracownicy pedagogiczni

W roku szkolnym 2016/2017 kadra pedagogiczna liczy 75 osób.

Lp. Nazwisko i imię Przedmiot – funkcja
1. Babiak – Tutko Justyna język niemiecki
2. Bajus Kornelia wychowanie fizyczne
3. Bajus Tomasz wychowanie fizyczne
4. Blicharska Danuta wychowanie fizyczne
5. Błaszczyk Bartłomiej wychowanie fizyczne
6. ks. Bocheński Jakub religia
7. Ciupka Adriana informatyka
8. Czub Anna wychowawca świetlicy szkolnej
9. Cybruch Sara psycholog szkolny
10. Drabek-Mazur Urszula wychowawca zerówki
11. Dudycz Jolanta język polski
12. Ginczelewska Wioleta język niemiecki / zastępca dyretkora ds. wychowawczych
13. Glazer Ewa wychowawca zerówki
14. Gołębiowska Dorota edukacja wczesnoszkolna
15. Habraszka Grażyna edukacja wczesnoszkolna
16. Idzikowska Iwona bibliotekarz
17. Iżykiewicz Dorota wychowawca zerówki
18. Jakubowska Małgorzata wychowawca świetlicy szkolnej / kierownik świetlicy i  stołówki szkolnej
19. Janik Beata historia / przyroda / pedagog szkolny
20. Janiszewski Marcin matematyka
21. Jankowska Agnieszka wychowawca świetlicy szkolnej
22. Jerszyńska Elżbieta edukacja wczesnoszkolna
23. Kaczanowska Beata edukacja wczesnoszkolna
24. Kaczmarek Małgorzata edukacja wczesnoszkolna / zastępca dyretkora ds. dydaktycznych
25. Kaftan-Milczarczyk Izabela wychowanie fizyczne
26. Kochman Joanna język angielski (urlop macierzyński)
27. Koncur Monika edukacja wczesnoszkolna
28. Korsak Joanna wychowanie fizyczne
29. Kosińska Małgorzata język niemiecki
30. Kotowska Marta wychowawca świetlicy szkolnej
31. Kozłowski Marcin wychowanie fizyczne
32. Krawczak Róża nauczanie indywidualne / tyflopedagog
33. Kulczycka-Hucaluk Anna edukacja wczesnoszkolna
34. Kusiak Agata wychowawca świetlicy szkolnej
35. Kwaśniak Dorota edukacja wczesnoszkolna
36. Liberski Włodzimierz matematyka / dyrektor
37. Lichwa Anna wychowawca świetlicy szkolnej
38. Łachowska Iwona muzyka
39. Łużna Iwona język polski
40. Machatałowicz  Wiesława wychowawca zerówki
41. Makaś Anna edukacja wczesnoszkolna
42. Makieła Alicja psycholog szkolny
43. Maraj Weronika religia
44. Marciniak Katarzyna język polski
45. Maziec Mateusz język angielski
46. Michna Marzanna przyroda
47. Mitka Monika edukacja wczesnoszkolna
48. Mroczko Anna edukacja wczesnoszkolna
49. Muller-Knap Ewelina język angielski
50. Musiał Bożena język polski
51. Oleksy Monika wychowawca świetlicy szkolnej
52. Olszyński Krzysztof wychowanie fizyczne
53. Oniszko Monika nauczanie indywidualne / oligofrenopedagog
54. Osos Adrianna wychowawca świetlicy szkolnej
55. Patron Marzena plastyka
56. Pawełko Marcin wychowanie fizyczne
57. Podgórska Anna edukacja wczesnoszkolna
58. Siemaszko Gizela matematyka / informatyka
59. Skraba Sylwia logopeda
60. Sołoducho Marta matematyka (urlop zdrowotny)
61. Soliwoda Magdalena język angielski
62. Suchańska Anna religia
63. Synowiec Danuta religia
64. Szczęsna Zuzanna bibliotekarz
65. Szmorąg Liliana wychowawca świetlicy szkolnej
66. Szwajka Dorota język angielski
67. Trybka Justyna język angielski (urlop macierzyński)
68. Turbińska Elżbieta język polski / pedagog szkolny
69. Wierdak Beata edukacja wczesnoszkolna
70. Wojcinska Justyna pedagog szkolny
71. Woźna Ewa język angielski
72. Zaleski Robert wychowanie fizyczne
73. Zielińska Wioleta wychowawca świetlicy szkolnej
74. Żelichowska Zuzanna edukacja wczesnoszkolna

 

 

Rejest zmian: